class=" style1" data-mobile="true" data-tablet-width="1024" data-mobile-width="580">

Bel ons nu voor de meest recente vacatures en projecten bij jou in de regio.

071-2073260

Vacature Servicemonteur

Servicemonteur

Als Servicemonteur van Ploeg kozijnen kom je iedere werkdag bij verschillende klanten over de vloer. Jij werkt de meldingen op het gebied van service en onderhoud af van zowel onze particuliere als zakelijke klanten. Dat kan een raam zijn die niet meer sluit, een deur die bijgesteld moet worden of onderhoud op basis van het onderhoudscontract aan de kozijnen.

Vanwege uitbreiding van onze serviceteam zijn wij op zoek naar een servicemonteur voor service en onderhoudswerkzaamheden aan onze kunststof kozijnen. In deze functie ga je echt voor de oplossing voor de klant. De communicatie met kantoor gaat d.m.v. telefoon of tablet.  Ben jij praktisch ingesteld, heb je ervaring met kunststof kozijnen en denk je in oplossingen? Jij bent van harte welkom bij onze Ploeg.

Wij zoeken een servicemonteur die:

 • Nauwkeurig werkt met een hoge kwaliteitsnorm
 • Goed met onze klanten en collega’s kan communiceren
 • Zelfstandig werkt
 • Betrouwbaar, leergierig en flexibel is
 • Houdt van een uitdaging en gevarieerde werkzaamheden
 • Technisch inzicht heeft
 • Ervaring in de kunststof kozijnen is een pré
 • In het bezit is van rijbewijs B(E)

Wie zoeken wij
Wij zoeken een collega die vanzelfsprekend past bij onze Ploeg. Wij werken vanuit een sterk servicegerichte bedrijfscultuur. Klantgerichtheid, kwaliteit en servicegericht zijn enkelen van onze kernwaarden. Dat vertaalt zich in de werkwijze over alle afdelingen. Of het nu gaat om klantenservice, productie, montage of onze andere functies. De kracht van het team vinden wij erg belangrijk. Kwaliteit moet het winnen van kwantiteit. Onze medewerkers presteren met plezier. Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde en kwalitatief zeer goede medewerker die bereid is een stapje meer te doen.

Wij bieden:

 • Een leuke baan bij een ambitieuze en sportieve organisatie
 • Een informele bedrijfscultuur
 • Een enthousiast team (service)monteurs om mee samen te werken
 • Kansen om je zelf te ontwikkelen en een opleiding in de praktijk
 • Een 40-urige werkweek
 • Prima salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden
 • Een auto van de zaak waarmee jij je werkzaamheden kunt uitvoeren
 • 24 vakantiedagen en 7 roostervrije dagen per jaar (bij fulltime dienstverband)

Over Ploeg
Ploeg kozijnen is toonaangevend op het gebied kunststof kozijnen. In de productielocatie te Nieuw-Vennep, één van de modernste van Nederland, worden de producten op maat voor onze klanten geproduceerd. Wij werken voor particulieren, Vereniging van Eigenaren, woningcorporaties en aannemers. Alle kozijnen worden gemonteerd door de eigen montageteams van Ploeg of zorgvuldig geselecteerde montagebedrijven. Dat is de kracht van de onderneming. Kwaliteit en klantgerichtheid staan bij ons hoog in het vaandel. Dat vragen wij dus ook van onze medewerkers. Dagelijks staan zo’n 130 medewerkers garant voor een hoogwaardig advies en product.

Wil jij bij onze Ploeg horen?
Ben jij op zoek naar een baan als monteur waar geen dag hetzelfde is? Reageer dan met onderstaand sollicitatieformulier.

Stuur je CV

Blader bestanden
Grootte limiet voor elk bestand is 10.0 MB

  monteurservice-ploeg-kozijnen-bouwklik.jpg

   

  logo Alkemade Villabouwers  logo-bakels-ouwerkerk-klik-bouwpartner  logo vanberkelaannemers bouwklik bouwpartner  logo bouwschilder partner bouw klik  logo coenhagedoorn bouwklik bouwpartner  logo-dehardeleerschool-bouwklik.jpg  logo engelsverbiest bouw klik bouwpartner  bouw-klik-partnerprofiel-vanderhulst-bouwbedrijf.jpg  logo-bouw-klikt-partner-bouw-klik  logo company2wear bouw klik partner  logo dendubbeldenbv bouwklik  logo deraadbouw bouwklik bouwpartner  logo-vanduijvenbodebouw-bouwklik-bouwpartner.jpg  logo-dupire-bouw-klik-bouwpartner  logo g3 label goed groen groei katwijk bouwklik 2019  logo-gtc-gevel-totaal-concept-bouw-klik-bouwpartner.jpg  logo-hc-groep-bouw-klik-bouwpartner  logo-hbbouw-klik-bouwpartner  logo heembouw bouwklik bouwpartner  logo horsmanco bouwklik bouwpartner  logo bouw klik partner houtwerf  bouwklik-logo-intriplo-400.jpg  logo bouw klik jobsupport  logo-jurriens-west-partner-bouw-klik  logo kbm katwijksebouwmaatschappij bouw klik bouwpartner  logo kov katwijkseondernemersvereniging bouwklik  logo lechateauvloeren bouw klik partner  logo-bouwklik-logistiek-400-200.jpg  logo mastermate partner bouw klik  logo meerburg bouwpartner bouw klik  logo mol bedrijfenfinancien partner bouwklik  logo-natuurcentrum-katwijk-bouwklik.jpg  logo-nicos-fietsen-partner-bouw-klik  logo-niersman-bouw-klik-bouwpartner  noordbikers logo bouwklik sponsor  logo ondb ondernemers duinenbollenstreek bouwklik  logo openvoor50plus bouw klik  logo-ouwehandbouw-bouw-klik-bouwpartner  logo ploegkozijnen bouw klik bouwpartner  logo plugdesign webdesign partner bouwklik  logo schotte bouw klik bouwpartner  bouwklik-spark-mvo.jpg  logo sterksteschakel bouwklik 2019 nominee  logo-stichting-juul-bouwklik.jpg  logo-prinsesmaximacentrum-bouwklik.jpg  logo-bouwklik-talent-400-200.jpg  logo-tetteroo-bouw-projectontwikkeling-bouwklik.jpg  logo toyota louwman noordwijk bouwklik  tourdebouw-400-200.jpg  logo uwv netwerk bouw klik  logo-vanberkelaannemers-bouwklik-bouwpartner.jpg  bouw-klik-partnerprofiel-vanderhulst-bouwbedrijf.jpg  logo vanderwielbouw bouw klik bouwpartner  logo-vanrhijnbouw-bouw-klik-bouwpartner  logo-van-waning-klik-bouwpartner  logo-vcanederland-partner-bouw-klik-groot  logo verbij bouw klik bouwpartner  logo-vergeerbouw-bouw-klik-bouwpartner.jpg  logo bouwklik bouwpartner verschoor  logo-wassenaarsebouwmaatschappij-bouwklik-bouwpartner.jpg  logo weboma bouw klik bouwpartner  logo-welzijnskwartier-bouw-klik  logo-werkprofs-bouw-klik  aanmelden partner bouw klik  logo zelfstandigenbouw partner bouw klik  sbb-logo.png  bouwklik bouwinderegio partner